Громадська організація «Центр підтримки громадських  культурних ініціатив «Тамариск»» в межах грантового проєкту «Створення та підтримка  діяльності мережі робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості у 7 територіальних громадах Дніпропетровській області», що впроваджується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг з організації тренінгів, проєктних заходів.

Фінансування закупівлі здійснюється відповідно до Угоди про надання гранту RPP/2023/04/014/CS.

Дата оголошення про тендер: 21 травня 2024 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 5 червня 2024 року 00 за київським часом

Предметом закупівлі є: послуги з організації 4-х тренінгів, 1 стратегічної сесії, 1 «Майстерні ігрових технологій» (специфікація у додатку до проформи тендерної пропозиції)

 

Детальний опис послуг, що оголошуються

 

Строк надання послуг: червень 2024 року – серпень 2024 року, але не раніше дати підписання Договору.

Вимоги до постачальника послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг, можливість надати послугу у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір про надання послуг, рахунок-фактура, акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

  1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
  2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
  3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
  4. Оригінал Рахунка-фактури
  5. Зразок договору про надання послуг
  6. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні роботи/послуги тощо)

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

  1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
  2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
  3. Якість опису послуг та відповідність очікуванням організатора
  4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою tamarsk.org.ua@gmail.com  до 5 червня 2024 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг. Учасник цього тендеру гарантує, що зазначена в пропозиції ціна не збільшиться до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді  надіслані учасником на електронну адресу організатора grants.ua@undp.org з темою листа «Вікритий тендер_RPP/2023/04/014/CS_закупка послуг організації заходів_назва учасника» до 5 червня 2024 року 00 за київським часом

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00.00 години 5.06.2024 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 7.06.2024  року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Тендерна пропозиція

Контактна особа: Тетяна Карельська, телефон: 067 636 32 40

Leave a Reply

Your email address will not be published.