ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ:


Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» - неприбуткова неполітична громадська організація. Створена у Дніпропетровській області у серпні 2001 р.

Місія організації:
Сприяти позитивним змінам у житті місцевих громад Дніпропетровської області, створюючи можливості для розвитку людей і організацій.

 

НАШІ ЦІННОСТІ:


Толерантність і повага. Ми працюємо у суспільстві и впевнені, що для досягнення справжніх позитивних змін людям важливо поважати один одного, навіть якщо їх погляди на різні речі є дуже різними. Ми поважаємо себе і тих, з ким співпрацюємо, і толерантно ставимося до людей, чиї цінності, погляди та стиль життя не співпадають з нашими.

Відкритість. Ми діємо відкрито і готові до співпраці з різними людьми та організаціями, узгоджуючи спільні цілі. Наша є діяльність прозорою для наших донорів, партнерів та клієнтів.

Справедливість, чесність. Це той фундамент, на якому базується робота нашої команди – як між собою, так і з зовнішнім оточенням.

Довіра. Один з найважливіших елементів наших програм – сприяння процесу формування довіри між людьми. Ми створюємо атмосферу довіри під час наших заходів – і допомагаємо людям краще взаємодіяти між собою у майбутньому.

Моральність. Ми цінуємозагальнолюдські моральні цінності та керуємося ними у житті та роботі.

Духовність. Ми завжди прагнемо до особистісного та духовного розвитку.

Професіоналізм. Наша команда працює професійно, ми постійно розвиваємо свої навички та здатні допомогти іншим громадським організаціями працювати професійно та ефективно.

 

ТАМАРИСК - ЦЕ:


Творчість

Активність

Мудрість

Альтруїзм та Авантюризм:)

Розвиток

Інініціатива

Стабільність

Команда

НАШИ ПРИНЦИПИ:


Постійний розвиток

Системний підхід

Підтримка

Взаємодія та партнерство

Гуманність

Відповідальність

НАШИ ПЕРЕВАГИ:


Просто і доступно про складне і «неможливе». Ми не прихильники заплутаних моделей і специфічних термінів - навіть про найскладніші речі ми прагнемо говорити простою мовою, використовуючи приклади, близькі учасникам наших програм.

Практичний підхід. Наші тренери і консультанти - це практики, що має власний успішний досвід застосування інструментів і технологій, які вони дають. Ми робимо ставку не на теоретичні знання, а на працюючі практичні підходи.

Атмосфера підтримки і довіри. При освоєнні нових навичок труднощі і помилки практично неминучі. Саме тому дітям вчитися легше - вони менше, ніж дорослі, бояться «впасти» або зробити помилку. У наших програмах ми створюємо атмосферу довіри та підтримки, в якій учасники без побоювання можуть бути самими собою. Ми твердо знаємо, що у людей немає недоліків - є зони росту, і для того, щоб їх розвивати, потрібно практикуватися.

Робота на результат. Можна витратити багато часу, розбираючись в причинах невдач. Але насправді, набагато важливіше знайти відповіді на питання: Що для Вас буде справжнім успіхом? І як цього успіху досягти? Ми не фокусуємося на аналізі причин сформованої ситуації - ми фокусуємося на пошуку рішень, здатних змінити ситуацію в кращу сторону.