Кавер-версія пісні  Тельнюк: Сестри та Kozak System «Повертайся живим»
Пісня виконана волонтерами Координаційного штабу волонтерів Дніпра за підтримкою Центру «Тамариск» та вокальної школи «Аміо».
Інтерв'ю учасників Інтерв'ю учасників Школи інформування та комунікації
Проєкт «Підвищення інформаційно – комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України» за підтримки Національного Фонду Демократії.
Підсумки реалізації проєктів у Маріуполі і Нікополі
Проєкт «Реалізація регрантингової програми у Маріуполі і Нікополі» у співпраці з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні («EUACI») за фінансової підтримки ЄС і Міністерства закордонних справ Данії.
Вітальний реп Мережі хабів України
Форум активних громадян Integrity&Unity у місті Києв 27 жовтня 2018 р.
Фестиваль «uCRAZYans» у місті Дніпро 6 жовтня 2018 р.
«uCRAZYans» відвідало більше 5 тисяч мешканців та гостей міста.
Дізнатися більше
Інформаційно-просвітницька кампанія у вузах міста Дніпро
Проєкт «Активно долучаємось до позитивних змін у країні» в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), яка здійснюється Pact в Україні.
Вулична акція "Кожен має право на вибори"
17 березня 2017 р. у місті Дніпро відбулася вулична акція «Кожен має право на вибори» з метою привернути увагу до виборчих прав внутрішньо переміщених осіб.
Дізнатися більше
Зупинити насильство щодо жінок
Соціальний ролик на замовлення Фонду громади міста Херсон «Захист»  в рамках Регіональної кампанії «16 днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства».