5 квітня 2024 року команда ГО “Центр “Тамариск” проводила Зустріч із обміну досвідом «Громади будують мережу» для представників семи  громад Дніпропетровської області.
Учасники та учасниці  розповідали про досвід роботи з ветеранами та ветеранками, про досягнення  у сфері молодіжної роботи і планували напрямки розвитку своїх громад.
Інформаційно – комунікаційний захід пройшов на одному диханні. Як громадські активісти і активістки, так і представники і представниці органів місцевого самоврядування наголошували на важливості подібних заходів для громад! Головна мета: взаємодія, взаємо підтримка та натхнення  , була досягнута!
Ініціатива «Створення та підтримка діяльності Мережі робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості у семи територіальних громадах Дніпропетровській області» впроваджується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery Розширення
можливостей громад в Україні»

Leave a Reply

Your email address will not be published.