28 грудня 2020 року в місті Підгородне відбулася Зустріч «Консультації з молоддю, громадськими організаціями та представниками місцевої влади». Мета заходу: налагодження взаємодії між усіма зацікавленими сторонами у створенні громади, дружньої до дітей та молоді.

Під час зустрічі велику увагу приділили обговоренню поточної ситуації в громаді щодо цього питання. Учасників турбувало створення гарних умов співпраці, та перших кроків на шляху до громади, дружньої до дітей та молоді.

На цьому заході Галина Кузьменко, депутат міської ради, презентувала “Програму з національно-патріотичного виховання, розвитку молодіжного простору, культури, туризму, краєзнавства та просвітницької роботи Підгородненської міської ради на 2021-2023 роки”, яка створювалася з урахуванням пропозицій від молоді.

Після обговорення Програми та поточної ситуації, учасники перейшли до діскусії про ролі та обов’язки всіх зацікавлених сторін, в тому числі молоді. На початку були звінувачення один одного, але потім дійшли  згоди, що треба працювати на конструктив.

Результатом  проведення заходу стала рекомендація про те, що для гарної співпраці між місцевою владою, громадськими організаціями та молоддю треба робити конкретні спільні кроки. Учасники домовилися реалізувати “Програму з національно-патріотичного виховання, розвитку молодіжного простору, культури, туризму, краєзнавства та просвітницької роботи Підгородненської міської ради на 2021-2023 роки” спільно та враховувати думку і потреби всіх зацікавлених сторін. 

Захід відбувся в рамках проекту «Спільноти, дружні до дітей і молоді», що фінансується спільно урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти від Міжнародного Вишеградського Фонду.

Leave a Reply

Your email address will not be published.