19 вересня 2020 року в місті Підгородне відбулася зустріч-консультація з дітьми та молоддю Підгородненської територіальної громади, яка проходила в приміщенні Підгородненського міського будинку культури ім. Т.Г. Шевченка.

На зустрічі були присутні  молодь, діти та представники молодіжної ради м. Підгородне. 

Під час зустрічі молодь отримала інформацію щодо участі і рівнів залучення мешканців у громадах. Діти вперше здобули досвід участі в колективних вправах разом з дорослими. Крім того, велику увагу приділили обговоренню  механізмів участі громадян в місцевих справах та алгоритму прийняття рішень і його принципів. 

Під час заходу молоді люди поділилися власним досвідом участі в вирішенні місцевих проблем та проговорили проблемні питання  громади та шляхи їх вирішення. 

Результатом зустрічі-консультації стала підготовка питань, які планують озвучити під час зустрічі з представниками місцевої влади.

Захід відбувся в рамках проекту «Спільноти, дружні до дітей та молоді»,  що фінансується спільно урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти від Міжнародного Вишеградського Фонду.

 

Нам потрібна неформальна освіта для кращого життя.
Хочемо більше можливостей в Підгородньому.

Leave a Reply

Your email address will not be published.