Вusiness social selfie – фідбек-платформа, що покликана допомогти бізнесу та соціальним ініціативам, які розраховують на спонсорську підтримку, знайти спільну мову та сформувати оптимальний формат співпраці.

Тема зустрічі: корпоративна культура

Кожна провідна компанія володіє своєю неповторною оргкультурою, яка відрізняє і робить її помітною серед інших. Корпоративна культура це те, що дозволяє компанії заявити про себе. Вона існує завжди і в будь-якій компанії та безпосередньо пов’язана з корпоративним духом і лояльністю співробітників по відношенню до організації. Корпоративна культура охоплює сферу комунікації, стилю керівництва, методів прийняття рішень, корпоративного навчання та турботи про співробітників.

Визначень корпоративної культури існує безліч, тому запрошуємо представників компаній поговорити про їх розуміння цього поняття. На зустрічі ми зможемо обговорити особливості корпоративної культури в міжнародних та українських компаніях.

Програма заходу передбачає виступи спікерів, чия компанія реалізує ефективну діяльність у сфері корпоративної культури та сесія запитання-відповідь після виступу кожного з спікерів.

Організатори: Соціальний консалтинг “Параграф” та Міжнародна молодіжна палата JCI.

Дата проведення: 5 листопада з 19 до 21:00. Початок реєстрації учасників о 18:30.

Місце проведення: Американські Ради з міжнародної oсвіти (Еспланадна, 20, 6 поверх)

Участь безкоштовна та доступна також у режимі онлайн!

Реєстрація за посиланням.

Leave a Reply

Your email address will not be published.