31 травня 2015 року представник Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» Віталій Моргун завітав  до ОСББ «Світанок-7», що знаходиться  що знаходиться по вул. Робочій в місті Підгородне.

Віталій розпочав своє знайомство зі спілкування з Апріковою Ніною Іванівною, яка є бухгалтером ОСББ «Світанок-7».

Апрікова Ніна розповіла історію створення об’єднання та про проведену роботу за останні 7 років.

У 2007 році було офіційно зареєстровано ОСББ «Світанок 7″, цьому сприяла Нестеренко Аліна Миколаївна — перша головуюча.

Саме вона майже рік вела боротьбу за те, щоб об’єднання громади стало офіційним. Але це була лише маленька частинка непростого шляху ОСББ «Світанок-7».

Громада мала ще не одну проблему, яка потребувала негайного вирішення. Насамперед, люди потребували постачання води, бо на так званому народом острові «Ходжидо» не було жодної свердловини для водопостачання, що породжувало ряд інших проблем. Протягом сімох років активна позиція і постійна боротьба жителів вул. Робочої допомогли створити 3 свердловини.

Зараз люди безмежно дякують за це другому головуючому Булаху Михайлу Михайловичу. Але і це ще не все! Своїми силами жителі 10 будинків ОСББ «Світанок-7» облагородили свою місцевість так, що з першого погляду можна подумати, що м. Підгородне давно вже частинка Європи.

На території існують 3 дитячі майданчики, 2 з яких ще потребують реконструкції, але люди вірять у те, що вже незабаром вони оновляться, стануть більш безпечнішими і яскравими.

Безмежно дивують і прибудинкові території, клумби, алеї. Хоч серед мешканців нам і не вдалось знайти жодного дизайнера, та таких ландшафтів у м. Підгородному більш ніде не знайдеш.

У кожного з 10 будинків є свій голова, який слідкує за порядком у будинку та біля нього.

Віталію вдалось поспілкуватись із головою 16 будинку Романом, який переїхав сюди 10 років назад. Він дуже добре пам’ятає, що раніше тут були самі сміттєзвалища, болота, все було в заростях трави. Але люди спільними зусиллями подолали буквально руїну і відбудували свій край. 6 років тому Роман разом із дружиною Наталею створив неймовірно гарний куточок біля свого будинку. Неоціненна праця, любов до рідного міста допомогли створити приклад Європи в м. Підгородному. Роман не заперечує, що ця робота була важкою, але наголошує, що вона того коштувала. Зараз його ландшафт знаходиться за огорожею, бо не кожен у нашому місті цінує те, що робиться руками іншої людини, і нещодавно хтось висмикнув із коренями 3 рослини.

За місцевим клубом зростає молодий яблуневий садок, посаджений самими жителями. А також, на території ОСББ «Світанок-7» можна знайти Гуцульський парк, оздоблений виробами з дерева, подекуди привезеними із Західної України. У цьому ж Гуцульському куточку жителі мають мангал.

ОСББ «Світанок-7» має свою площу урочистих подій, де проводяться різні заходи.

Вся територія ОСББ «Світанок -7» освітлюється.

В цей день представники Центру «Тамариск» безкоштовно надали мікро-автобус якій привіз рок-гурт «Лабіринт», що вітав гостей та жителів цього району своїми піснями.

DSCN9995 DSCN9992 DSCN9986 DSCN9984 DSCN9981 DSCN9962 DSCN9959 DSCN9957 DSCN0087 DSCN0079 DSCN0077 DSCN0064 DSCN0061 DSCN0034 DSCN0032 DSCN0031 DSCN0027 DSCN0022 DSCN0019 DSCN0013 DSCN0011 DSCN0009 DSCN0005

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.