Міжнародний фонд «Відродження» спільно з Європейським Союзом продовжує гуманітарну ініціативу «Людяність і взаємодопомога» на нових умовах.

За перші 35 днів діяльності ініціативи ми надали 60 грантів для громадських організацій, а ще 49 проектів підтримали через прямі закупівлі для лікарень.

Завдяки підтримці Європейського Союзу та Фундацій відкритого суспільства ми змогли продовжити конкурс грантів на нових покращений умовах.

Оновлене деталізоване оголошення та окремі аплікаційні форми для категорій ви можете знайти за посиланням.

Основні зміни, які відбулися в порівнянні з попередніми умовами конкурсу:

  • Максимальна сума гранту збільшилась з 50 тисяч гривень до 200 тисяч гривень. Середня сума гранту буде в межах 100-120 тисяч гривень;
  • Категорії проектів були укрупнені, а їх умови деталізовані. Замість 6 категорій тепер проекти прийматимуться в 4: «Допомога закладам охорони здоров’я та медичним працівникам», «Самозарадність вразливих груп», «Повага до прав людини та доступне правосуддя», «Інформування та просвітництво»;
  • У 3 з 4 категоріях аплікантами зможуть бути лише громадські організації. У категорії «Допомога закладам охорони здоров’я та медичним працівникам» аплікантами можуть бути як громадські організації, спілки, так і заклади охорони здоров’я будь-якого рівня.
  • Конкурс не матиме визначених дедлайнів, а проекти прийматимуться на постійній основі. Двічі на місяць конкурсна комісія буде приймати рішення про підтримку або відхилення. Таким чином час очікування на рішення складатиме від 7 до 21 дня.

Дякуємо вам за вашу небайдужість.

Leave a Reply

Your email address will not be published.