11-12 листопада 2020 року відбувся онлайн Форум «Життя на межі миру. Громадські ініціативи змінюють життя українських громад». Масштабний захід був реалізований командою громадської спілки «Громадські ініціативи України» та її партнерів в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

В заході взяли участь члени організації Центру “Тамариск” та наші  партнери з Донецької області. Збройний конфлікт на сході України, епідемія, економічний спад, відсутність довіри до державних інституцій — це ті виклики, з якими громадянському суспільству довелось зіткнутись в останні роки. На форумі ми обговорювали шляхи подолання труднощів, проблеми, з якими впоралися та майбутні дії в напрямку миру в країні та економічного розвитку.

 В форумі брали участь:

  • Павло Шеремета, у минулому міністр економіки України, а нині активіст.
  • Олександр Ярема, Голова Державного агентства розвитку молоді і громадянського суспільства.
  • Кшиштоф Становскі, відділ міжнародної співпраці, Люблін, Польща.
  • Оксана Коляда, Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (2019-2020)

 та багато інших спікерів та експертів. 

З резолюцією форуму можна ознайомитися тут http://ngonetwork.org.ua/rezolyutsiya-uchasnykiv-mizhnarodnogo-forumu-zhyttya-na-mezhi-myru-gromadski-initsiatyvy-zminyuyut-zhyttya-ukrayinskyh-gromad/ 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.