29 червня завершився online курс «Розробка соціальних проєктів» для представників організацій громадянського суспільства (ОГС), що розпочався 28 травня 2020 р.  В курсі  було 9 інтерактивних  онлайн занять по дві години. В навчанні взяли участь  25 громадських активістів. Курс проходив на платформах ZOOM та MIRO.

Під час крсу учасники отримали теоритичні знання структури та основних складових частин проекту, а також ознайомилися з ефективними онлайн і офлайн  методами розробки проекту в команді.

Учасники визначали свої цільові аудиторії, працювали з потребами, генерували ідеї. Тренерка курсу Наталія Стаднічук показала як проводити аналіз та збір інформації, структуру проєктної заявки, познайомила з вимогами донорів. Учасники навчалися на спільних проектах. Вони об’єдналися в групи на платформі фасилітації Miro. Кожна група визначала мету та ціль проекту, розробляла завдання, складала бюджет.

Навчальні проєкти мали різну тематику:

  • Освітня школа для дорослих.

  • Психологічна підтримка батьків, які виховують прийомних дітей.

  • Фейки в соціальних мережах.

  • Школа креативного мислення.

  • Створення диво-скверу.

Взаємодія в командах дала можливість активістам обмінятися досвідом, новачки отримали поради від більш досвідчених громадських діячів.

Учасники визначали очікувані результати та оцінку проекту, моніторили вже реалізовані проекти.

Сподіваємось, що навчання стане хорошим стартом в розробці та реалізації власних проектів учасників.

Центр «Тамариск» бажає усім успіхів на шляху досягнення цілей.

Заходи проводилися за підтримки фонду Чарльза Стюарта Мотта.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.