Центр «Тамариск» та Дніпропетровська обласна організація НСЖУ запрошують журналістів та представників організацій громадянського суспільства 15 або 16 липня 2013 року взяти участь в одноденному тренінгу «Основи електронного врядування», який проводить Центр «Тамариск» у партнерстві з Дніпропетровською обласною універсальною науковою бібліотекою спільно з програмою «Бібліоміст».

Питання, що розглядатимуться в ході тренінгу:

Як можна подати запит на адміністративні послуги, не виходячи з дому?
Як розповісти владі про проблеми власного міста за допомогою on-line-платформи?
Які адміністративні та неадміністративні послуги можна отримувати сьогодні, як ними користуватися?
В якому стані зараз знаходиться процес впровадження інструментів електронного врядування в Україні і якими нормативними актами він регулюється?
Які ресурси в Україні дозволяють подавати електронні звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, і як їх використовувати?
Який досвід впровадження електронного врядування є в інших країнах?
Тренінги одноденні, проходитимуть 15 та 16 липня2013 р., у понеділок та у вівторок.

Реєстрація учасників з 9.30, тренінг триватиме з 10.00 до 14.00.

Місце проведення тренінгу: приміщення Дніпропетровської обласної наукової бібліотеки за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Ю. Савченка, 10.

Визначившись із датою, яка Вас влаштовує, для участі у тренінгу необхідно повідомити про свою участь до 13 липня 2013 р. (субота) не пізніше 18.00. за телефоном (067) 99-22-981 або надіслати дані учасника (П.І.Б., назва редакції/організації, номер телефону) на адресу nstadnichuk@tamarisk.org.ua. Контактна особа – Наталія Стаднічук.

Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам, які приїдуть з інших міст, буде відшкодовано проїзд за наявністю квитків в обидві сторони.

***

Використання інформаційних технологій у повсякденному житті – одна з прикмет нашого часу. Оплата за телефон чи комунальні послуги через платіжні термінали, Інтернет банкінг, купівля товарів та послуги через Інтернет – все це міцно увійшло в наше життя.
Бізнес активно використовує інформаційні технології в роботі зі своїми клієнтами. Використовуютьтакі інструментиі держави.
Форма організації державного управління, що використовує інформаційні технології в роботі органів влади та їх взаємодії з громадянами, називається терміном «електронний уряд».
У Дніпропетровськійобластіорганивладивпроваджуютьтакі програмияк «Внутрішній електронний документообіг», «Електроннийсело», «Електронний дитячий садок», «Адміністративніпослуги: спрощений доступ через пошту».

Leave a Reply

Your email address will not be published.