Команда Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» запрошує на тренінг «Основи розробки соціального проєкту». Учасники та учасниці заходу дізнаються:
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1.5/16/1f5d3.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
![⏰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1.5/16/23f0.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1.5/16/1f44b.png)
Реєстрація учасників за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe9RiMRw3zRQa…/viewform
Проєкт впроваджується Громадською спілкою «Мережа хабів громадянського суспільства України» в межах проєкту ПРООН «ЄС за діалог: зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).