Програма розвитку Організації Об‘єднаних Націй в Україні (ПРООН) та Міжнародний центр перспективних досліджень запрошують громадських активістів та людей доброї волі до співпраці в рамках Комунікаційної кампанії з просування толерантності в Україні #RespectUA.

Метою проекту є  зменшення поляризації суспільних настроїв в Україні та посилення діалогу серед різних соціальних груп на національному та локальному рівнях.

Детальніше про кампанію можна дізнатися тут.

Місією Регіональної лідерської програми є просування цінностей взаємоповаги та порозуміння в Україні, а також підтримка Цілей сталого розвитку.

Волонтери, котрі пройдуть відбір до участі в цій програмі, отримають статус «регіональних лідерів порозуміння» і долучаться до офіційної волонтерської команди ПРООН в Україні.

Завданням Регіональної лідерської програми є налагодження взаємодії між посланцями толерантності національного рівня та лідерами порозуміння регіональної мережі, що дозволить забезпечити ефективну комунікацію щодо поваги до прав і свобод людини, цінностей соціальної єдності та полілогу в регіонах України.

Програма регіонального лідерства передбачає проведення низки мистецьких, літературних та спортивних акцій в рамках регіональної мережі задля залучення до дискусії якомога ширшого кола людей із різних соціальних груп.

Лідерство порозуміння – це шлях ваших можливостей!

У нашій команді для вас стануть доступними:

Відгукніться, якщо ви:

Для того, щоб стати регіональним лідером порозуміння, надішліть резюме та/або лист у довільній формі, в якому вкажіть, чому ви зацікавлені в тому, щоб стати регіональним лідером порозуміння ПРООН в Україні.

Станьте лідерами порозуміння! Долучіться до змін вже сьогодні!

Надсилайте резюме та листи на адресу: office@icps.com.ua.

У разі виникнення запитань телефонуйте за номером: (068) 831 94 69.