Шановний колего!

Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» запрошує представників громадських і благодійних організацій та ініціативних груп Дніпропетровської області взяти участь у дводенному тренінгу «Розробка соціальних проектів».

Під час тренінгу учасники отримають теоретичні знання щодо структури та основних складових проекту, ознайомляться з ефективними підходами до процесу розробки проекту.

Практична робота на тренінгу буде сфокусована на розробці реальних проектів, які учасники прагнуть практично реалізувати, актуальних для їхніх організацій і ініціативних груп.

Тренінг буде проходити 10 – 11 липня 2015р. у м. Дніпропетровську.

Для участі у тренінгу необхідно до 8 липня 2015 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://googl/forms/VSYWchx39k

За додатковою інформацією можна звертатися на електронну пошту: tamarisk.org.ua@gmail.com

Контактна особа – Пилипенко Кирил. Тел.: (0562) 36 75 22, (093) 000 71 89

Захід проводиться в рамках проекту «Розвиток та підтримка місцевих громад у малих містах та сільських районах Дніпропетровської області», що реалізується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» у партнерстві з ГО «Центр громадської адвокатури» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Запрошення на тренінг 10-11 липня

Leave a Reply

Your email address will not be published.