Український молодіжний центр (УМЦ) запрошує до участі у проекті “ICE- International Cooperation Evolution” у рамках програми Еразмус +, який відбудеться 3-11 жовтня 2015 у Пояна-Негрій (Варта-Дорней), Румунія.

Проект спрямований на стимулювання співробітництва та встановлення міжнародних партнерських зв’язків між молодіжними організаціями з Програмних країн та країн-партнерів (відповідно до Erasmus + Guide 2015), пропонуючи навчальне середовище, що сприятиме обміну знаннями, ідеями і хорошими практиками. Учасники зможуть долучитись до написання спільного проекту та його реалізації у майбутньому.

Критерії для участі:

віком від 18 років;
мати досвід в роботі з молоддю / координації проектів;
мати бажання подальшого розвитку у сфері молодіжної політики.
Більше інформації про проект та аплікаційна форма у додатку.

Для обраних аплікантів організаційний внесок для участі: 350 грн. Транспортні витрати у розмірі 275 євро відшкодовуються. Проживання та харчування покриваються організаторами.

Заповнені аплікаційні форми надсилайте до 2 серпня 2015 (23:59) на uyc.projects@gmail.com із зазначенням у темі листа «ICE- International Cooperation Evolution»!

Інформація про українського партнера проекту:

Український молодіжний центр – громадська організація, що діє задля розвитку ініціатив молоді та реалізації інноваційних проектів та об’єднує на добровільних засадах суспільно-активних громадян України.

Метою УМЦ є здійснення програм і координація реалізації різноманітних проектів у молодіжній сфері, спрямованих на розвиток нових напрямків молодіжного руху, підтримку молодіжних інновацій, творчих ініціатив тощо, створення комплексного механізму розвитку молодіжного руху в Україні у процесі демократизації громадянського суспільства.

Leave a Reply

Your email address will not be published.