Понад двадцять років в Україні інститути громадянського суспільства були «вартовими» демократії. За цей час з’явилися відомі аналітичні центри, моніторингові та правозахисні організації. Проте, до цього часу у третьому секторі вистачає кишенькових або залежних від влади квазі-громадських організацій, які тривалий час використовувалися владою на противагу реально діючим громадським об’єднанням.

З рештою, навіть такий стан розвитку громадянського суспільства в Україні став заважати владі, і у січня 2014 р. були прийняті «диктаторські закони», які були покликані знищити третій сектор в Україні.

Євромайдан дав друге дихання процесам розвитку громадській активності та третього сектору в Україні. Для того, щоб цей шанс було використано результативно і для пошуку векторів для майбутньої громадської активності 3 червня 2014 року у м. Дніпропетровську (офіс Центру “Тамариск”, пр. Кірова, 82Г) відбудеться круглий стіл на тему: «Громадянське суспільство після Майдану: виклики національного та регіонального рівнів»

Під час круглого столу будуть розглядатися такі питання:

Які нові та старі виклики постають перед організаціями громадянського суспільства (ОГС) після Майдану;
Пріоритетність цілей та завдань ОГС;
Яких інструментів потребує ОГС в теперішніх умовах;
Що організації громадянського суспільства вже роблять.
До участі запрошуються представники організацій громадянського суспільства, формалізованих та неформалізованих організацій із м. Дніпропетровська та Дніпропетровської області.

Для учасників заходу забезпечується: харчування (кава-пауза) та компенсація вартості проїзду для учасників з інших населених пунктів Дніпропетровської області. УВАГА! Компенсація проїзду буде здійснюватись лише за наявністю квитків в ОБИДВІ СТОРОНИ.

Заявки на участь у заході приймаються до 29 травня 2014 року. Для цього необхідно заповнити анкету за посиланням Реєстраційна форма

Підтвердження участі у круглому столі буде надіслано кожному учаснику на вказану ним електронну пошту 30 травня 2014 року.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за телефонами (0562)36 75 22, (093) 137 94 57,а також електронною поштою t amarisk@tamarisk.org.ua
Круглий стіл організовують Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» та Дніпропетровський координаційний центр з питань регуляторної політики.

Leave a Reply

Your email address will not be published.