Центр політичних студій та аналітики оголошує набір до участі в Школі громадських аудиторів, що відбувається за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна За свободу.В рамках програми Школи буде проведений тренінг «Open tender». Перший семінар для представників східної України (Дніпропетровськ, Кіровоград, Запоріжжя, Донецьк) відбудеться 4-6 липня у м. Дніпропетровськ.

Процес проведення державних закупівель залишається не надто пр озорим, оскільки громадськість, в кращому випадку, лише по фатку знайомиться з результатами проведених закупівель. Безконтрольність дає можливість чиновникам проводити недоброчесні державні закупівлі, що призводить як до неефективного використання бюджетних коштів, так і до неякісних товарів та послуг, які отримує замовник.

Проект “Школа громадських аудиторів” має на меті навчити громадських активістів правильно використовувати усі доступні інструменти для проведення ефективних моніторингових кампаній державних закупівель, як комплексного, замкнутого процесу. Програма семінару включає всі необхідні компоненти, починаючи від загального розуміння системи органів влади, місцевих бюджетів, системи державних закупівель завершуючи адвокаційними кампаніями та оскарженням недоброчесних державних закупівель.

Участь в заході можуть взяти молоді люди віком від 20 до 30 років, які мають досвід громадської діяльності, роботи в органах місцевого самоврядування чи роботи в органах державної влади.

Для участі в семінарі необхідно надіслати резюме, анкету, мотиваційного листа на адресу tender@cpsa.org.ua до 21 червня включно.Додаткову інформацію можна отримати у координатора проекту Ольги Будник (067 506 81 62) або за адресою tender@cpsa.org.ua.

Форма для заповнення за посиланням:

https://www.dropbox.com/s/r581p5h75vu3vdw/%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B0%2B%

Leave a Reply

Your email address will not be published.