В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» стартувала нова інформаційна кампанія «Чесна платіжка», метою якої є запровадження державного регулювання цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і гарячої води на опалювальний сезон 2019/2020 року.

Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області запрошує на зустріч з обговорення теми: «Комунальні послуги: як не платити більше?».

Під час заходу Ви дізнаєтеся:

  1. Чому було прийняте рішення про граничні ціни/тарифи на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення міст обласного значення та м. Києва?
  2. Який розмір нових тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води та коли вони вступають в дію?
  3. Скільки зможете зекономити після застосування нових тарифів?
  4. Чи треба переоформлювати субсидію?
  5. Алгоритм дій, якщо постачальник надіслав платіжку, в якій зазначений тариф, який перевищує граничні ціни/тарифи на послуги з постачання теплової енергії і послуги з постачання гарячої води?

Участь у заході безкоштовна. Захід відбудеться 18 липня 2019 року о 15:00 в Центрі правової освіти, який розташований на базі Університету митної справи та фінансів, вул. Володимира Вернадського, 2/4, 2 поверх, аудиторія 221.

З усіх питань організаційного характеру, контактна особа: Зірніченко Анастасія Миколаївна, головний спеціаліст відділу правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,  тел.: 068 056 56 71.                 

Чекаємо на Вас!

#ЧеснаПлатіжка

Leave a Reply

Your email address will not be published.