Шановні пані та панове!
Інститут світової політики має честь запросити Вас взяти участь у засіданні Стратегічного дискусійного клубу «ЄС, НАТО… Що посилить безпеку України?», який відбудеться 11 березня 2015 року в місті Дніпропетровськ, Культурно-діловий центр «Менора», за адресою: ул. Шолом-Алейхема, 4/26. Просимо зареєструватися до 5 березня 2015р.

Захід присвячено питанням національної безпеки України та європейській інтеграції.
Для участі в заході в Дніпропетровськ завітають провідні міжнародні та київські експерти, дипломати країн-членів ЄС. Разом з місцевими експертами, представниками бізнесових кіл, громадськими активістами та журналістами вони обговоритимуть найголовніші питання національної безпеки України, від вирішення яких сьогодні залежить її стратегічний розвиток та навіть існування.

Початок засідання о 12:00. Реєстрація учасників з 11.30.

На сьогодні свою участь у дискусії вже підтвердили: заступник Міністра закордонних справ Литви Андріус Крівас, директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Марчін Кожіел, заступник директора Центру східноєвропейських досліджень Адам Еберхардт (Польща), відомий український політолог Олексій Гарань.

Публічна дискусія організовується в рамках проекту Інституту світової політики “Стратегічний дискусійний клуб у регіонах України” за підтримки уряду Норвегії. Цей проект є продовженням успішного проекту ІСП, під час якого у 2013 році в Києві відбулося шість засідань Стратегічного дискусійного клубу. Драматичні події останнього року підтвердили необхідність продовження змістовних регулярних публічних дискусій щодо питань національної безпеки України, зокрема із більш широким залученням регіональних експертів. Всього заплановано шість регіональних дискусій, і Дніпропетровськ стане п’ятим містом, де відбудеться подібне засідання.

З питань реєстрації звертайтеся до Громадської організації «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск».

Просимо зареєструватися за посиланням http://goo.gl/forms/Umus8CyVJh
або за телефонами: 0562 36 75 22, 050 622 75 08, 067 636 32 40.

Інформаційни партнери заходу – Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів України та  Газета “Частный предприниматель”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.