Якщо ти втомився від карантину і відчуваєш, що тупцюєш на місці. Якщо хочеш прокачати свої компетентності. Зараз саме час!

Ласкаво просимо в команду професіоналів, здатних успішно контролювати владу і захищати громадський інтереси.

Центр «Тамариск» запрошує громадських активістів у квітні – травні 2020 року взяти участь у  майстер-класах і вебінарах:

  • Громадська експертиза діяльності органів влади або як контролювати владу
  • Аналіз державної політики на місцевому рівні або як приймати ефективні рішення
  • Прозорість та відкритість бюджетного процесу на місцевому рівні
  • Консультації з громадськістю від А до Я
  • 10 антикорупційних інструментів для сучасного суспільства

Другий майстер-клас  «Прозорість та відкритість бюджетного процесу на місцевому рівні» пройде у п’ятницю 24 квітня 2020 року з 14:00 до 17:00 у дистанційному режимі.

Протягом 3-х годин ми будемо знайомитися із механізмами, які забезпечують прозорість та відкритість бюджетного процесу на місцевому рівні. Ми ознайомимося із інноваційним інструментом – бюджетом для громадян (не плутати із бюджетом участі). Обговоримо, як використати отримані знання про громадську експертизу та дослідити закупівлі місцевої влади під час карантину. На початку майстер-класу будуть надані відповіді, які учасники задавали під час вебінару «Консультації з громадськістю від А до Я».

Майстер-клас проводить Олексій Літвінов – експерт з громадського контролю у сфері публічного управління та адміністрування, кандидат наук з державного управління, автор понад 120 наукових публікацій.

Щоб прийняти участь у майстер-класі, необхідно до 12.00 24 квітня зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/VixJXrXCypGC8QXi8

Проведи час карантину з користю!

Освітня програма «Успішно контролюємо владу» проводиться в рамках проекту «Підвищення інформаційно – комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.