ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» у партнерстві із Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень, запрошують Вас взяти участь у круглому столі: «ГРОМАДСЬКА ОЦІНКА СИСТЕМИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ: ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ».

31 січня 2015 р., м. Дніпропетровськ.

Мета круглого столу: презентація результатів комплексного дослідження роботи центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) «Надання адміністративних послуг в Україні: погляд з регіонів», виконаного Асоціацією регіональних аналітичних центрів у 14 регіонах України, а також резолюції учасників всеукраїнської конференції «Моніторинг системи адміністративних послуг в Україні: результати та перспективи» проведеної Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень.

До участі у роботі круглого столу запрошуються: керівники та працівники центрів надання адміністративних послуг, представники аналітичних центрів, інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій, члени консультативно-дорадчих органів, утворених при органах влади (громадські ради, громадські експертні ради), журналісти, студенти ВНЗ з м. Дніпропетровська, які хочуть отримати знання про сучасний стан розвитку системи надання адміністративних послуг в Україні.

Умови участі: якщо Ви зацікавилися пропозицією та бажаєте взяти участь у круглому столі, то для цього необхідно до 17:00 30 січня 2015 р. заповнити анкету за посиланням: http://goo.gl/forms/ESw9V6dZmM.

Організатори забезпечують усіх учасників круглого столу роздатковими матеріалами. Організатори тренінгу не відшкодовують учасниками витрати на проїзд та проживання.

Місце проведення тренінгу:м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29, ауд. № 104 (у приміщенні Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України).

Контактна особа: Андреєв Олексій, (066) 77-66-456, dcecrp@i.ua, www.dcecrp.ho.ua «Захід відбувається в рамках проекту «Асоціація регіональних аналітичних центрів: інструмент для підвищення ефективності управління в регіонах України», що здійснюється Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень у партнерстві з ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики», Асоціацією регіональних аналітичних центрів, міжнародною Асоціацією Інституцій Регіонального Розвитку «МАІРР» та Асоціацією аналітичних центрів за Відкрите суспільство (PASOS) за підтримки Європейського Союзу». Ця публікація була підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Відповідальність за зміст даної публікації покладається виключно на ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики». Інформація, наведена в даній публікації, ні за яких обставин не може розглядатися як така, що відбиває позицію Європейського Союзу.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.