Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Форумі громадянського суспільства Дніпропетровщини. Розвиток та взаємодія, який відбудеться 11 грудня 2018 р. у м. Дніпро.

У 2016 р. на Дніпропетровщині була створена «Програма сприяння розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області на 2017 – 2020 роки», яка була затверджена Дніпропетровською обласною радою 2 грудня 2016 р. Проект програми розроблявся протягом кількох місяців за активної участі представників громадянського суспільства у співпраці із органами влади.

Мета Програми: створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, налагодження ефективної взаємодії громадськості з органами державної влади, органами місцевого самоврядування на засадах партнерства, забезпечення додаткових можливостей для реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення суспільних інтересів із залученням громадської ініціативи та самоорганізації.

Форум громадського суспільства Дніпропетровщини є одним з основних заходів у межах Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області.

Мета Форуму: створення платформи для обміну досвідом, кращими практиками та інструментами розвитку ОГС, активізації громад, а також визначення пріоритетів реалізації програми на 2019 р. Зокрема, будуть визначатися пріоритети проведення конкурсів соціальних проектів для громадських організацій та впровадження соціального замовлення для неприбуткових організацій з метою надання соціальних послуг населенню, навчальні і просвітницькі заходи тощо. Загальний бюджет Програми на 2019 р. становить  2 млн. 777 тис. грн. За результатами пропозицій, сформульованих учасниками Форуму, планується створити детальний план заходів з реалізації Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області у 2019 р.

Під час Форуму всі учасники візьмуть участь у Стратегічній сесії з розробки плану заходів з реалізації Програми у 2019 р.. Роботу Форуму буде продовжено у форматі панельних дискусій та секціях де представники ОГС будуть ділитися кращими практиками, проведуть майстер-класи та презентації.

На початку Форуму буде працювати виставка здобутків ОГС Дніпропетровщини. Запрошуємо учасників Форуму привезти свої матеріали: відео (до 4 хв.), буклети, інфографіки, аналітичні звіти, посібники й інші друковані матеріали для презентації й поширення серед учасників Форуму з метою інформування про результати діяльності ОГС Дніпропетровської області.

Дата проведення Форуму: 11 грудня 2018 р.  (з 9.00 до 16.30).

Місце проведення: м. Дніпро, вул. Короленка, 2 (конференц-зала готелю «Україна»).

 

Реєстрація учасників форуму здійснюється до 17.00 07 грудня 2018 року за посиланням: https://goo.gl/forms/SCi03xE5LQnQo3FH2

 

З повагою, Оргкомітет Форуму

Контактні особи:

Ольга – 099 318 42 45, Олексій – 0667766456, Тетяна – 0676363240.

    1 Response to "Запрошення на ІІ Форумі громадянського суспільства Дніпропетровщини"

    • Леонід Бройтман

      Доброго дня,шановні колеги!

      Прошу зареєструвати мене для висвітлення роботи Форуму у засобах масової інформації обласному радіо та інших ЗМІ області як члена Національної спілки журналістів України

Leave a Reply

Your email address will not be published.