Молодіжний клуб «Співдружність» м. Бердянська спільно з Координаційною радою молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Запорізькій області за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в України (в рамках проекту «Знай свої права») оголошують про проведення ОБЛАСНОЇ ПРАВОВОЇ ШКОЛИ ДЛЯ МОЛОДІ з 2 по 6 січня 2015 р. (на базі туристичного комплексу «Хортиця», м. Запоріжжя, о. Хортиця, 17).

Мета заходу:

– формування у молоді позитивного образу права як державного інституту;

– виховання почуття важливості прав людини;

– підвищення рівня обізнаності та набуття практичних молоддю навичок для здійснення ними самостійного захисту власних прав;

– виховання толерантного ставлення один до одного;

– інформування учасників про можливі методи протидії насиллю та дискримінації в суспільстві;

– активне залучення молоді до соціально-вагомої діяльності.

Для реалізації зазначеної мети у програмі школі заплановано:

проведення тренінгів («Права дитини», «6 кроків до толерантності», тренінг з профілактики насилля «Не проявляй бессилия, ты сильней насилия», тренінг з протидії торгівлі людьми «Найди свой безопасный путь»), майстер-класи, показова гра щодо порушень прав дитини та дебатний чемпіонат для учасників правової школи; передбачені зустрічі із представниками органів державної влади та відомими юристами, проведення «круглих столів» із представниками громадських організації та адвокатами.

В програмі школи також заплановані екскурсії та цікава культурна програмa.

Учасники заходу зможуть обмінятись досвідом роботи та з користю провести різдвяні канікули в самому серці Запорізького краю.

Кого ми чекаємо

53 особи (учні 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні 1-2 курсу закладів професійно-технічної освіти та студенти 1-2 курсу коледжів, вихованці позашкільних закладів)

Leave a Reply

Your email address will not be published.