22.04.2023р учасники IV Школи інформування та комунікації зібралися у Центрі “Тамариск” для підведення підсумків та презентації своєї роботи в громадах, що відбулася рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії (NED).

Заключна зустріч  проходила в атмосфері взаєморозуміння, обміну думками, досвідом та кращими практиками.

Учасники обговорювали форми і методи роботи організацій громадянського суспільства в умовах війни, відмічали важливість партнерських відносин, які склалися за час спільного навчання, та їх подальше продовження.

Відбулися презентації 10 інформаційно-комунікативних заходів, які були проведені в громадах.

  • Стратегічна сесія «Туристичний потенціал Підгороднянської громади», БФ «Довіра Дніпра», м. Підгородне
  • Дискусійний клуб «Емоції – куди їх подіти?!?», ГО «Кожна людина гідна», м. Дніпро
  • Інтерактивна зустріч «Як допомогти собі в складних ситуаціях. Доступні техніки саморегуляції», м.  Дніпро
  • MEETUP «Відкриті серця», ГО «НАДІЯ». м. Тернівка Павлоградського району
  • Креативний захід «Соціальна анімація в твоєму смартфоні», ГО «ПРОМЕТЕЙ», м.Новомосковськ.
  • Квест «Безпека руху-безпечного середовища – запорука», Ініціативна група, м. Кривий Ріг
  • Фасилітаційна сесія «Діалог в громаді як інструмент стратегічного планування», ГО «Об’єднання учасників ветеранів АТО/ООС, членів їх родин, волонтерів та осіб з інвалідністю «МОБІЛЬНА ВОЛОНТЕРСЬКА ГРУПА», село Созонівка, Великосеверинівська ТГ Кіровоградської області.
  • Фасилітаційна зустріч «Активізація діяльності шкільного самоврядування», ГО «Молодіжна організація «Взаємодія», м. Кривий Ріг
  • Зустріч в сімейному колі «Безпека дитини – спокій родини!», Центр культурної активності Хуторо-Губинихи, село Хуторо-Губиниха
  • Фасилітаційна зустріч «Хто я в своїй громаді», ГО «Спаський Простір», село Спаське Дніпровського району

Учасники були активними, ділилися досвідом, говорили про проблеми, ставили запитання. Відмічали методи інформування та інструменти фасилітації, які були використані під час проведення інформаційно-комунікаційних заходів.

У своїх інтерв’ю всі учасники проекту дали високу оцінку системи навчання у Школі інформування та комунікації. Вони запевнили, що отримані знання, навички та компетенції будуть використовувати у своїй діяльності на благо своїх організацій та людей, заради яких вони працюють.

Leave a Reply

Your email address will not be published.