12 березня 2021 року завершився перший модуль навчання “Якісна комунікація: основа ефективності громадських діячів” у третій “Школі інформування та комунікації”.

Учасники з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кировоградської, Полтавської та Луганської областей проходили навчання за допомогою платформи ZOOM та MIRO. Під керівництвом тренера Наталії Стаднічук вони відпрацьовували навички визначення цільової аудиторії, формування довіри, розглядали позиції сприйняття.  Громадських діячів навчили регульовати емоційну напругу та пояснювати слова – комплексні еквиваленти. Робота в групах онлайн надає змогу кожному учаснику виконати вправи та висловити свою думку.

На початку модулі кожен учасник визначив свою комунікаційну мету, а наприкінці збудував стратегію її досягнення.

Далі учасників чекає новий навчальний модуль: “Еволюція цінностей: основи інтегральної спіральної динаміки”. Карантинні обмеження спонукають продовжити навчання знов в онлайн режимі. Але сподіваємось на краще!

Навчання проводиться в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.


Leave a Reply

Your email address will not be published.