Як залишатися продуктивними у своїй роботі та у внутрішніх комунікаціях, якщо вам потрібно працювати у режимі — #ЗалишаюсяВдома? Кілька порад:
 
 Розмежуйте робоче та особисте життя

Віддалена робота — перевірка вашої здатності управляти собою.  Тож, вранці збирайтесь так, наче ви йдете на роботу. Це радше не про офісний дрес-код, а про налаштованість на роботу.

Локація, що надихає. Працювати!

Для роботи повинно бути виділено спеціальне місце. Постарайтеся організувати собі робочий простір — де не буде телевізора, зайвих домашніх речей, дитячих іграшок та ліжка. 
 
Майте план

Хто працює з дому, сам собі начальник. Дуже легко дозволити собі закінчити роботу раніше або пізніше. Тому тут важливо мати план, чіткий розклад — і спробувати таки його дотримуватися.

Комунікуйте онлайн

Аби заповнити розрив у спілкуванні під час карантину, варто мати людей, з ким можна зв’язатись, коли відчуваєте потребу поспілкуватися. Обирати час від часу відеодзвінки, замість чатів у Slack чи Фейсбук-месенджері, хоча чатики теж непогана ідея. Для робочого спілкування важливо вийти за межі електронної пошти та використовувати інші діджитал інструменти, які краще повторюють досвід роботи в офісі — особисте спілкування та чітку комунікацію. 
 
Не втрачайте переваг роботи з дому

Менеджери повинні пам’ятати, що не кожен насправді хоче/може працювати з дому. Це може бути стресом для багатьох. Оскільки компанії все частіше схиляються до того, щоб працівники працювали вдома, зокрема у час спалаху коронавірусу, важливо чути та підтримувати колег, які складно переживають такі зміни. Спільний доступ до екрану/документів — це ще одна можливість, аби люди відчули командність, долучались до обговорення, приймали спільне рішення.
Залишаюся Вдома: Добірка інструментів для ефективної комунікації онлайн.
 
100 корисних інструментів та ресурсів для громадських організацій.
 


Сайти і сторінки в мережах, де розміщується перевірена інформація про коронавірус в Україні: Гаряча лінія тимчасово працює в тестовому режимі 0 800 505 201

 

 

Нові можливості:


 

Порекомендуйте друзям розсилку Європейського Простору
Twitter
Facebook
Website
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.