2 червня в Одесі відбудеться практичний семінар “Як вийти на ринки Європейського Союзу?”. Експерти та бізнесмени з України та ЄС говоритимуть про те, як робити бізнес у ЄС та з європейськими партнерами, як експортувати у країни Європейського Союзу, які інформаційні ресурси можна використовувати для цього, що змінилося після підписання Угоди про асоціацію. Семінар проводиться передусім для представників українського бізнесу, які хочуть дізнатися більше про можливості виходу на ринки ЄС.

Подія проводиться ГО “Інтерньюз-Україна” у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою [kmbs] та за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Вона відбувається за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні, Департаменту зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації та Всеукраїнського центру болгарської культури.

Де: Одеса, Всеукраїнський центр болгарської культури (пров. віце-адмірала Жукова, 9).

Коли: 2 червня 2015 року, 17.00 – 19.30.

Для кого: для представників українського бізнесу, які хочуть дізнатися більше про можливості виходу на ринки ЄС.

Участь у семінарі – безкоштовна, але за попереднім записом. Оскільки кількість місць обмежена, перевага віддаватиметься представникам українського бізнесу. Заповнити анкету для участі у семінарі можна тут.

Дедлайн для реєстрації – 29 травня, 12.00.

На семінарі експерти говоритимуть про алгоритми та практичні поради щодо виходу на іноземн і (зокрема, європейські) ринки, про отримання інформації щодо можливостей на ринку ЄС, про пошук ділових партнерів, визначення європейських регулювань та вимог, використання електронних ресурсів ЄС для розвитку бізнесу, про особливості роботи в умовах часткового застосування Угоди про асоціацію та автономних торгівельних преференцій ЄС тощо.

Крім того, на семінарі презентуватиметься Базовий посібник з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу (автор – Олег Мирошніченко, Київ, 2014, 180 с.) розроблений та виданий за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та з інформаційним сприянням Представництва ЄС в Україні. Посібник містить базовий гід з експорту та огляд можливостей інформаційної підтримки та інформаційних ресурсів для експорту в ЄС.

Експерти семінару:

Ніколас Бердж, керівник торгово-економічної секції Представництва Європейського Союзу в Україні.

Інна Сосновська, Експерт компанії Strategic Consulting Group (SCG), лідер напрямку “Міжнародний розвиток бізнесу”. Радник декана Києво-Могилянської бізнес школи [kmbs].

Тарас Качка, віце-президент Американської торгової палати з питань стратегічного розвитку, учасник переговорної групи щодо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною

Олег Мирошніченко, бізнес-консультант, колишній експерт торгової секції Представництва Європейського Союзу в Україні (2010-2013), автор Базового посібника з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу

Люк Дер’єп, французький бізнесмен, який працює в Україні, президент компанії Gaelys France

Leave a Reply

Your email address will not be published.