Провести омріяний відпочинок цікаво можна й не виїжджаючи за кордон або навіть за межі свого міста. Варто лише пошукати такі можливості, яких насправді безліч. ГУРТ порадить вам декілька варіантів бюджетних канікул.

Мандрувати Україною

Цікавим варіантом відпочинку може стати подорож до гірської місцевості Чернівецької області, наприклад, селищ Мигове або Німчич. Окрім гарантованих неповторних краєвидів, гірського повітря та катання на лижах чи сноуборді, ще незабутнішою поїздку у ці чарівні місцини Буковинських Карпат зробить їхнє близьке розташування до міста Чернівці. Всього 60 км – і ви вже прогулюєтеся вуличками «українського Парижа». Багато захоплюючих варіантів мандрів Україною можна знайти на цих сторінках: 1 та 2. До того ж, для молоді розроблено проект «Твоя країна», що створює прекрасні умови для знайомства з цікавинками та жителями різних регіонів України.

Відчути домашній затишок

2014 рік економічно складний і, крім того, дуже насичений. Можливо, ви втомилися від метушні і хочете деякий час просто побути вдома або на дачі в тиші та родинному комфорті. Такий спокійний відпочинок якнайкраще прикрасить книга. Зимові святкові вихідні – саме час відкласти підручники чи галузеву літературу й надихатися художніми творами. Інтернет рясніє добірками книг для різноманітної читацької аудиторії. Пропонуємо ознайомитися зі списком найкращих книг української літератури 2014 року тут або завітати до онлайн-бібліотек, про які трохи раніше писав ГУРТ.

Відшукати нові позитивні враження в рідному місті

Будь-яке місто – це той загадковий простір, в якому завжди залишатиметься щось нерозкрите для його жителів. Отже, якщо ви не маєте можливості кудись поїхати, досліджуйте своє місто. Можна скористатися послугами екскурсійних агентств або ж влаштувати прогулянку з друзями, озброївшись фотокамерою. Усвідомлення того, що ми ще багато чого не знаємо про рідне місто, ніколи не дасть нам засумувати у ньому. А поки щотижня читайте рубрику «На вихідних» від ГУРТа.

Leave a Reply

Your email address will not be published.