17 червня 2015 року в місті Підгородне відбулася зустріч з громадськими активістами, з людьми, небайдужими до долі нашої держави. У рамках цієї зустрічі Віталій Моргун – менеджер з комунікацій Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» розповів про етапи створення громадських і благодійних організацій відповідно до законодавства України та перспективи їх розвитку. Адже це питання давно вже хвилювало місцевих активістів.

У зустрічі взяли участь громадські активісти із міста Підгородне Дніпропетровського району та села Спаське Новомосковського району Дніпропетровської області.

1

Активісти – учасники зустрічі говорили, що хочуть  творити добро для своїх громад. Деякі з них навіть хочуть  зробити це своєю професією. Тому  створення громадської організації – ідеальний  варіант і для особистого розвитку, і для розвитку громад.

 Під час зустрічі Віталій Моргун розповів, які документи потрібні для створення громадської організації і запропонував активістам подальші консультації у цьому питанні.

На думку Віталія найскладнішим вважається створення статуту громадської організації. Більш того, відмовою в реєстрації громадської організації в 99% випадків є, знову таки, неправильне оформлення статуту. Тому Віталій розповів про те,  що саме має бути прописано в статуті.

Особливу увагу Віталій звернув на питанні назви організації. Не маловажно придумати правильну назву для  організації. Для того, щоб створити громадське об’єднання, необхідно оформити протокол.

Віталій Моргун щиро сподівається на те, що його поради допоможуть ініціативним групам створити громадські чи благодійні організації.

Наостанок усі учасники поділились враженнями після зустрічі.

5 4 3

Leave a Reply

Your email address will not be published.