25 березня 2023 року Центром “Тамариск” був проведений тренінг “Як працювати з владою в умовах війни”. 12 учасників з різних громад Дніпропетровської області взяли участь у заході.
     Тренер Olexiy Litvinov разом з учасниками розбирали повноваження влади на усіх рівнях від місцевого до Кабінету Міністрів та рівня президента України, обговорювали форми місцевої демократії та обмеження, які накладає військовий стан в нашій країні.
     Практичні вправи показали як само ми можемо використовувати форми взаємодії з владою під час війни.  Чому співпраця краще, ніж протистояння, і де можлива загроза безпеці мешканців громади.  Складні теми були надані у легкій ігровій формі, що додало гарного настрою громадським активістам!
     Проєкт впроваджується Громадською спілкою «Мережа хабів громадянського суспільства України» в межах проєкту ПРООН «ЄС за діалог: зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).
  

Leave a Reply

Your email address will not be published.