24 вересня 2021 року, у п’ятницю, у прес-клубі Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України відбудеться тренінг «Як не стати маніпульованим і як не бути маніпулятором: основи медіаграмотності для громадських лідерів».

 

Володіння належним рівнем медіакомпетентностей є критично важливим для сучасної людини. Яка роль громадського лідера у локальному медіапросторі? Як вирізнити маніпулятивні матеріали? Хто та як маніпулює нами у сучасних медіа і як цьому запобігти? Як громадському лідеру стати взірцем медіаграмотності?

Відповіді на ці та інші запитання буде знайдено упродовж тренінгу. Його учасники під час дискусій і виконання практичних вправ систематизують свій досвід споживання масової інформації, вчитимуться «медіаграмотно» аналізувати інформацію, виявляти маніпулятивні публікації, оминати маніпулятивні пастки і бути взірцями медіаграмотності у своїх громадах.

Запрошуємо представників та представниць громадських організацій Дніпропетровщини взяти участь у тренінгу з медіаграмотності.

 

Тренер: Валерій Дрешпак, доктор наук з державного управління, професор, експерт Інституту демократії імені Пилипа Орлика.

 

Місце проведення заходу: конференц-зал прес-клубу ДОО НСЖУ за адресою: вул.Старокозацька, 8, м. Дніпро  (Будинок Журналістів, 2-й поверх).

 

Початок заходу:  9:00 година, 24 вересня 2021 року (програма додається).

 

Учасники: громадські активісти, лідери студентського самоврядування, журналісти місцевих медіа.

 

Навчання безкоштовне. 

Акредитація обов’язкова: до 12.00 години 22 вересня 2021 потрібно на електронну адресу natalka.nazarova@gmail.com повідомити ПІП, місце роботи чи навчання, номер телефону, електронну пошту.

Тренінги відбуваються в рамках проєкту Інституту демократії імені Пилипа Орлика «Мобілізація зусиль для стимулювання попиту на кращу журналістику та вдосконалення навичок критичного мислення громадян» за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

Телефони для довідок: 050-919-84-79, 097-575-87-75 (Наталя Назарова).

Leave a Reply

Your email address will not be published.