15-16 квітня 2021 року у м. Дніпро Центр «Тамариск» проводив тренінг «Сторітеллінг як інструмент впливу» для учасників Школи інформування та комунікації із Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Луганської та Полтавської областей.

Представники громадських організацій вчилися створювати та розповідати історії. Адже історії мотивують, демонструють моделі поведінки, формують довіру, підвищують авторитет та ілюструють методи, підходи, знання.

Для того, щоб опанувати майстерність створення історій, треба розуміти які ідеї та сенси ви хочете донести, які факти будуть ключовими, як додати емоції в розповідь.

Тренерка Наталія Стаднічук – майстриня з розповіді історій. Вона ділилася з учасниками технологіями створення цікавих історії, розповідала про те, як люди сприймають інформацію. Під час тренінгу кожен з учасників створів та розповів свою історію і отримав конструктивний зворотній зв’язок.

Учасники зазначали, що через історії узнали більше про діяльність колег, про місію та мету їхніх організацій. Тому під час тренінгу зав’язувались партнерські зв’язки та чітко проявилася зацікавленість учасників в створенні коаліції. Ці прагнення підтримала директорка Центру «Тамариск» Тетяна Карельська.

Після заходу учасники побували на екскурсії по Культурно-діловому центру «Менора», де проводився тренінг. Громадські діячі оглянули місто з оглядового майданчика на 18 поверсі, дізналися більше про історію єврейського народу, побували в синагозі «Золота роза». Вони ще раз переконалися, що  Дніпро – мультикультурне місто, де кожен відчуває себе комфортно.

Дуже важливо, що тренінг був проведений з дотриманням всіх правил карантину.

Захід проводився в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.