14 серпня 2018 року у місті Дніпро в Центрі підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» проведено WORK-SHOP «Основи фасилітації» для регіональних партнерських ОГС.

Участь у заході взяли представники громадянського суспільства  з Дніпропетровської області. У ході роботи учасники обмінювались особистим досвідом і професійними знаннями та навичками

Тренер Наталія Стаднійчук продемонструвала як працює фасилітація у різних соціальних групах. Особливу увагу було приділено компетенціям та навичкам, якими має володіти фасилітатор. WORK-SHOP був направлений на практичне засвоєння інструментів фасилітації та їх опрацювання у ході групової роботи.

У ході навчання учасники мали можливість аналізувати процес з позиції учасника, фасилітатора та наглядача.

У подальшому навички фасилітації дозволять учасникам ефективно організовувати обговорення складної проблеми без втрат часу та за короткий термін виконувати усі заплановані  дії із максимальним залученням учасників у процес.

Захід відбувся завдяки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні»

 

По-завершенню WORK-SHOPу відбулось засідання Клубу позитивних змін «Фестиваль uCRAZYans у Дніпрі»

Директорка Центру «Тамариск» Тетяна Карельська розповіла про досвід проведення фестивалю в інших містах, підготовку заходу у Дніпрі та можливості участі у підготовці й проведенні фестивалю партнерів Тамариску.  Захід заплановано на 6 жовтня 2018 року на Фестивальному причалі міста.

Відбулось обговорення концепту фестивалю: учасники Клубу запропонували цікаві ідеї для Інтерактивного музею, креативні інсталяції та говорили про заходи, які вони можуть провести.

Учасники заходу прийшли до висновку, що фестиваль «uCRAZYans» не тільки є важливим інформаційним заходом для населення про громадський сектор Дніпропетровщини, але й  тим громадським простором, де весело, інтерактивно, неочікувано кожен може провести час.

Була сформована коаліційна команда громадських організацій, яка розпочинає активну роботу з підготовки фесту у місті Дніпро.

Засідання Клубу відбулось в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадських організацій Центральної та Східної України», який реалізується за підтримки Національного фонду демократії (NED).

Leave a Reply

Your email address will not be published.