На цьому тижні в 17 містах різних регіонів України Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети!” проводить вуличну акцію “Впливай на бюджет свого міста!”.
У Дніпрі вулична акція “Впливай на бюджет свого міста!” пройде 28.07.2016 р. біля Дніпропетровської міської ради (початок об 11.00).
https://www.facebook.com/events/511955815675982/

Метою акції є підвищення поінформованості та привернення уваги жителів міст до проблем місцевих бюджетів, а також спонукання місцевої влади до підвищення прозорості бюджетного процесу та участі в ньому громадськості.

В ході здійснення акції буде проведено:

– інформування громадян з основних питань місцевих бюджетів та результатів першої в Україні комплексної оцінки місцевої соціально-економічної та бюджетної політики 17 українських міст (за методикою ПУД – публічність, участь, доброчесність). Всі зацікавлені містяни зможуть отримати буклети «Де твої гроші в місцевому бюджеті?» та Пам’ятку «Як контролювати свої гроші в місцевому бюджеті: 10 порад для активних мешканців», а також особисті консультації та роз’яснення стосовно місцевих бюджетів від активістів організації.

– залучення громадян до участі в бюджетному процесі. Зокрема, жителі міст зможуть заповнити форму бюджетної пропозиції до бюджетів міст 2017 року. Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Паралельно акції, бюджетні пропозиції від жителів міст будуть збиратися за аналогічною формою в режимі он-лайн протягом 25 – 31 липня за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1w8bc7m_-RZk59WLF2dUpPF-AvwOWX-PBHVRs33ag4a8/edit. Всі зібрані таким чином пропозиції містян будуть систематизовані та у формі звернення громадян скеровані до місцевих рад.

Організатори акції закликають долучитись до її проведення всіх активних жителів міста, представників громадських організацій та активістів.

ДОГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики”, 49102, м. Дніпропетровськ, вул. Зелена, 1/110. Тел.: +38 066 77 66 456 Факс: +38 056 775 02 32, www.dcecrp.ho.ua, https://www.facebook.com/NGO.DCECRP

Leave a Reply

Your email address will not be published.