Майже 4% українських виборців залишаються без права голосу. Через неврегульованість законодавства, внутрішньо переміщені особи третій рік не можуть скористатися одним із базових конституційних прав громадянина.

17 березня 2017р. Громадська організація «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» у партнерстві з громадськими організаціями «Допомога Дніпра», «Поклик майбутнього», «Від мрії до дії», «Сила майбутнього», «За майбутнє України» проводять вуличну акцію та флеш-моб «Кожен має право на вибори».

Мета акції: Привернути увагу до виборчих прав внутрішньо переміщених осіб.

Вуличну акцію буде проведено 17 березня 2017р. (пятниця) о 14.00 на майданчику поряд з Космічним інкубатором «Space Hub» (м. Дніпро, проспект Олександра Поля, 2 В).

Запрошуємо громадських активістів, жителів міста Дніпро, внутрішньо переміщених осіб та представників ЗМІ.

Цей захід проводиться Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» в коаліції з громадською організацією «Громадський холдинг «Група Впливу» у рамках проекту «Підвищення рівня підготовки до виборів та політичної участі в Україні», який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published.