Прагнеш процвітання України? Маєш ідеї як можна покращити ситуацію в своєму дворі, університеті, селі, місті чи країні? Хочеш можливостей інтелектуального розвитку найвищого рівня? Хочеш мати можливість переймати досвід інших країн під час міжнародних проектів в різних країнах світу?
Генерація UA – це спільнота молодих людей зі схожими прагненнями та цінностями, платформа для можливостей та розвитку, генерації змін, територія довіри та солідарності між молоддю, обміну знань, можливостями, ідеями, це середовище, в якому ти можеш знайти однодумців, друзів, команду; середовище в якому зростають майбутні лідери, які змінюють себе, своє оточення та в майбутньому змінять країну!

У форумі візьмуть участь 100 учасників з різних міст України. Захід вдало поєднає виступи експертів найвищого рівня та широку дискусію між учасниками, роботу в групах по різним напрямам відповідно до інтересів учасників. 40 молодих людей після проведення форуму отримають можливість продовжити свою участь у проекті та поглибити знання на школах «Генерація UA». На форумі та школах професійно висвітлюватимуться питання: цінності молодого покоління, активізм, молодіжна політика, лобіювання інтересів молоді, аналітична діяльність, неформальна освіта, реформування вищої освіти та корупція в університетах, молодіжне підприємництво та інноваційний розвиток, проектний менеджмент, робота зі ЗМІ.
Вважаємо, що ключову роль в майбутніх змінах буде відігравати нова генерація українців. Тому зараз є вважливим розвиток стратегічного мислення у молоді, її активізація та гуртування, створення передумов та можливостей впливати на розвиток суспільства та країни, залучення молоді до планування, конструювання майбутнього Українського суспільства і держави. Ініціатива є певним продовженням проекту «Створи візію України», переможці якого мали чудову можливість поглибити свої знання під час освітнього візиту до Швейцарії. Ми розуміємо, що зараз вкрай важливо поєднувати два важливих процеси: конструювання образу високорозвиненої процвітаючої України і здійснення конкретних проектів та ініціатив на місцях. Кожен може творити нову Україну вже зараз, змінюючи ситуацію в своєму середовищі в будь-якому куточку України.
ТОДІ – НАДСИЛАЙ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ!
ЗАЯВКА: https://docs.google.com/forms/d/1OgphDnXBZG4IzUHB8f-KwxF49K2tkp_pQQ0mTJapg7g/viewform
Термін прийому заявок – 3 листопада 2013р.
Дата проведення – 16-17 листопада, 2013 р.
Місце проведення – м. Київ
Участь безкоштовна. Учасники забезпечуються харчуванням. Учасникам з інших міст України буде відшкодовано транспортні витрати та забезпечено проживання.
Організатор проекту: Центр Демократичного Відродження (www.cdr-ukraine.org)
Проект здійснювався за підтримки:Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Долучайтесь до обговорень та отримуйте корисну інформацію через соціальні мережі

Зустріч проекту (долучайтесь та вже знайомтесь):
Facebook: www.facebook.com/events/454999431288114
ВКонтакте: www.vk.com/generationua

Сторінка Центру Демократично Відродження:
Facebook: www.facebook.com/CDRUkraine
ВКонтакте: www.vk.com/cdrukraine

Сторінка Створи Візію України:
Facebook: www.facebook.com/Uviziya
ВКонтакте: www.vk.com/viziya

Leave a Reply

Your email address will not be published.