Інститут історії України НАН України та Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України вже третій рік поспіль проводять Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».
Метою конкурсу є збір джерел усної історії. Це можуть бути родинні перекази, інтерв’ю та спогади безпосередніх учасників та свідків подій минулого тощо.

До участі у конкурсі запрошуються учні та вчителі загальноосвітніх шкіл, студенти і викладачі вищих навчальних закладів, громадські організації, місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування – усі, хто цікавиться історією України.
Вимоги до проектів
Мультимедійні проекти можуть бути виконані у програмах Movie Maker, Microsoft Power Point або інших, придатних для перегляду на комп’ютері зі стандартним програмним забезпеченням.
Мультимедійними проектами також можуть бути аматорські документальні та постановочні (ігрові) фільми. Тривалість фільму не може перевищувати 10 хвилин, відео- чи аудіо ролика, слайд-шоу, флеш-ролик – 4 хвилин. На першій сторінці/кадрі має бути чітко вказано авторів конкурсної роботи, на другій – назва.
До роботи слід долучити – окремим файлом відомості про автора (прізвище, ім’я та по-батькові автора (авторів), домашню адресу, місце роботи або навчання, контактні телефони та електронні адреси).
Роботи слід надсилати на електронну адресу оргкомітету конкурсу:
vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net
Останній день прийому конкурсних робіт– 1 грудня 2013 року.
Оголошення результатів конкурсу та презентація робіт-переможців –
у січну 2014 року у м. Києві.
Усі запитання надсилати за електронною адресою:
vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net

Leave a Reply

Your email address will not be published.