18 червня в Україні відбудеться літній День «Велосипедом на роботу». Цього разу подія проходить в рамках Тижня сталої енергетики, адже використовуючи велосипед як транспортний засіб, кожен з нас також робить крок на шляху до енергонезалежності України та вносить свій вклад у боротьбу з наслідками зміни клімату.

Велосипед – зручний, раціональний та екологічний транспортний засіб. Тому мета Дня “Велосипедом на роботу” – привернути увагу до використання велосипеда як щоденного транспортного засобу та необхідності створення якісної велосипедної інфраструктури в Києві та Україні.

Цього дня тисячі людей продемонструють, що велосипед – це транспорт, яким можна користуватися для доїзду на роботу чи навчання, у ділових та приватних цілях. Жителів Києва запрошують об’єднуватися по районах або організовувати колег – та їхати велосипедом на роботу разом!

Програма в Києві

18 червня киян запрошують об’єднуватися з друзями і колегами та рухатися колонами чи по одинці з різних районів Києва і зустрітися на ранкову каву на Майдані Незалежності – для невеличкого “велосніданку” та спілкування з однодумцями.

Цей День – також гарний привід заохотити колег користуватися велосипедом і нагадати керівництву про створення умов для велосипедистів на робочому місці.

Літній День «Велосипедом на роботу» в Києві проходить у партнерстві з Екоцентром, за підтримки якого «велосніданок» буде максимально екологічним та енергозберігаючим. Можна буде скуштувати запашну каву, яку приготують на сонячному концентраторі, а звукове обладнання працюватиме від сонячних панелей. Всі бажаючі зможуть дізнатися та поспілкуватися про енергозбереження, економію та раціональне споживання ресурсів.

Реєстрація

Якщо ви плануєте брати участь, просимо заповнити коротку анкету. Зареєстрованим учасникам у переддень події надійде інформація про рух районних колон та інші уточнення.

Більше інформації про подію можна прочитати тут: http://avk.org.ua/2015/06/litnij-den-velosypedom-na-robotu-v-ramkah-tyzhnya-staloji-enerhetyky/

Довідка

День «Велосипедом на роботу» відбудеться в Києві втретє. До квітневої акції долучилися також Артемівськ, Кривий Ріг, Львів, Миргород, Мукачево, Одеса, Рівне, Харків і Хуст. Організатор акції в Києві – Асоціація велосипедистів Києва.

Європейський тиждень сталої енергетики – це ініціатива ЄС, в рамках якої щороку наприкінці червня по всій Європі проходять заходи, спрямовані на поліпшення енергоефективності та збільшення використання відновлюваної енергії. Вони сприяють поширенню найкращих практик, надихають на нові ідеї та об’єднують задля досягнення завдань ЄС щодо енергетики та цілей, що пов’язані зі зміною клімату.

Leave a Reply

Your email address will not be published.