12 жовтня 2018 року в Центрі «Тамариск» було проведене засідання Клубу позитивних змін, який став гарним традиційним майданчиком комунікації та обміном досвіду громадського сектору Дніпропетровщини. Саме Клуб позитивних змін  є тим комунікаційним майданчиком, де створена та функціонує неформальна коаліція громадських організацій Дніпропетровщини.

Цього разу приводом для зібрання Клубу стало підведення підсумків фестивалю  «uCRAZYans». Фестиваль «uCRAZYans» став великою подією у місті Дніпро, яку відвідало більше 5000 людей, а учасниками фестивалю стали 30 громадських організацій різних напрямків, які об’єднались в інтерактивний музей з цікавими тематичними інсталяціями, майстер-класами, флешмобами, квестами і перфоменсами. У лекторії громадські експерти проводили дискусії з питань, що турбують містян: від нової української школи до відкритості міського бюджету. У зоні екстремальних видів спорту відбувалися змагання з BMX,  ролер-спорту, скейтбордингу та кікскутерингу.

Але всьому цьому передували місяці клопітливої праці та підготовки. Визначну роль в цьому зіграли члени Клубу позитивних змін, які стали основою як неформальна коаліція та долучились до підготовки та проведення найбільшого громадського фестивалю у Дніпрі.

Відданість своїй справі членів Клубу позитивних змін, бажання себе якісно презентувати у інтерактивному музеї, розробити цікаві інсталяції, конкурси та перфоманси – все це заслуговує відзнаки.

І такою відзнакою стали дипломи «Учасників фестивалю «uCRAZYans», що дозволить у подальшому демонструвати громаді та донорам свій вклад у дану подію. А подія в рамках міста дійсно визначна, оскільки вона була освітлення більше ніж в 60 статтях та новинах міста.

Отже, чекаємо на нові виклики та фестивалі! 😊

Захід відбувся в рамках проекту Центру «Тамариск» «Зміцнення потенціалу громадських організацій у Центральної та Східної Україні», який реалізується  за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.