Громадська організація «Легітимація основних свобод» у партнерстві з Асоціацією «Правозахист», за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії, а також Благодійної організації «Благодійний фонд «Центр громадських ініціатив», впровадили  проект «Пошук корупційних ризиків в проектах рішень Дніпропетровської обласної ради і спроби їх усунення».

В ході виконання проекту були здійснені громадські експертизи проектів рішень до 32-ї сесії Дніпропетровської обласної ради з питань оренди та управління комунальним майном, внесення змін до програм розвитку, затвердження положень обласної ради тощо.

Більшість зауважень та пропозицій експертів враховані керівниками і спеціалістами структурних підрозділів облради та облдержадміністрації, профільними постійними комісіями, затверджені депутатами.

Разом з цим, за результатами громадського моніторингу рішень Дніпропетровської обласної ради „Про оренду нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області” за 2012 – 2015 роки встановлено неправомірну передачу в оренду десятки тисяч квадратних метрів комунального нерухомого майна, в зв’язку з чим обласний бюджет щорічно недоотримував мільйони гривень.

За більш детальною інформацією звертайтеся до керівника проекту Каспарова Олега Едуардовича за ел.адресою: golosw@meta.ua

Повідомлення ІГС про виконання проекту

PROON+Daniya_logo

Leave a Reply

Your email address will not be published.