30 листопада вручать негрошову волонтерську премію. Номінувати волонтера або самого себе  може кожен.

✅ Волонтерська премія Євромайдану SOS – це всеукраїнська недержавна нагорода, яка вручається за особливий внесок у розвиток волонтерського руху в Україні «звичайним людям, які роблять надзвичайні речі».

Премія є найбільшою найпопулярнішою волонтерською відзнакою в країні. 2020 рік – уже сьомий  для Волонтерської премії Євромайдан SOS в Україні.

🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♀️ Критерії висування номінантів:

  • щоденна волонтерська робота або вчинок;
  • відсутність належності до керівних позицій у будь-якій із політичних сил;
  • неоплачуваність діяльності.

❗️⏰ Для участі потрібно до 15 листопада  заповнити анкету

✅ Нагородження:

Церемонія нагородження відбудеться 30 листопада.

📍 Цього року через епідеміологічну ситуацію в світі ми вимушені перевести захід в онлайн-формат. Інформацію про трансляцію повідомимо згодом, слідкуйте за оновленнями!

Незалежне компетентне журі обирає трьох лауреатів, історії яких захоплюють найбільше.

“Проте ми відзначаємо кожного волонтера та волонтерку, адже визначити найкращих просто неможливо”, – зауважують організатори.

✅ До складу журі за 6 років входили видатні українські артисти, волонтери, громадські діячі, як-от Любомир Гузар, Богдан Гаврилишин, Олександра Кольцова, Ахтем Сеїтаблаєв, Олександра Матвійчук, письменник Сергій Жадан та музикант ТНМК Олександр Сидоренко тощо.

📲 За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +38 067 534 66 46 або на електронну адресу evromaidansos@gmail.com

✅ Довідка:

Волонтерська премія Євромайдан SOS була заснована в 2014 році, щоб підтримати звичайних людей, які роблять надзвичайні речі. Вона ставить за мету відзначити роботу волонтерів, які працюють у різних сферах.

Премія є негрошовою, і покликана підтримати волонтерський рух в Україні, показати суспільству його важливість та різноманітність, а також заохотити інших людей до суспільно-корисної праці. Саме тому ми відзначаємо усіх без винятку волонтерів, яких було номіновано на Премію, а журі додатково обирає трьох лауреатів.

 

Головна

Leave a Reply

Your email address will not be published.