Волонтерство – добровільна суспільно корисна праця людини, котра не оплачується. Проте це не значить, що волонтерам не потрібно дякувати.

Волонтери ГУРТа створюють якісні та корисні матеріали, а з цього року – ще й записують цікаві аудіопрограми для ГУРТрадіо.

Ми щиро вдячні нашим волонтерам за їхній внесок у розбудову громадянського суспільства, тому напередодні новорічних свят вирішили віддячити за їхню працю неординарно. Разом із працівниками та членами правління Ресурсного центру ГУРТ волонтери зіграли в боулінг, поспілкувалися та просто гарно провели час.

Максим Мазипчук: «Волонтером в ГУРТі я став два роки тому при випадкових обставинах. Волонтерство – це насамперед можливість розвиватися, вдосконалювати навички в цікавому для себе напрямку, використовувати знання на практиці та бути корисним. Ця діяльність не займає багато часу і дає змогу займатися тим, що подобається. Особливо мене радує можливість самому вибирати собі завдання та реалізовувати їх, виконувати тільки ту роботу, яку хочеш. Таким чином я зміг поєднати свій інтерес до історії з написанням публікацій для ГУРТа. Завдяки волонтеруванню я розширив свої знання про громадські організацій в Україні. Крім того, волонтерство в ГУРТі дозволяє долучитися до розвитку громадського сектору. Тому волонтерська діяльність є цінним досвідом та змогою покращити свої професійні риси, поєднуючи корисне з приємним».

Оксана Полулях: «Цього четверга мала можливість приємно провести час із чудовою компанією. Ігри зближують людей, тому ідея пограти всім разом, безперечно, хороша! По-перше, познайомилася з іншими членами команди ГУРТа. По-друге, атмосфера сприяла переходу із ділових стосуу дружні відносини. Думаю, схожі ініціативи в майбутньому сприятимуть позитивній атмосфері в колективі!».

З січня 2015-го року ГУРТ залучатиме волонтерів, тому всі, хто прагне розвиватися та робити суспільно важливі речі, стежте за анонсами!

Leave a Reply

Your email address will not be published.