Центр «Тамариск» продовжує серію вебінарів. 28 квітня та 5 травня 2020 р. активісти з різних регіонів України взяли участь у вебінарі «Внутрішня платформа стійкості: як підтримати себе, щоб бути у змозі підтримати інших?» Вебінари проводила Наталія Стаднічук – ведучій тренер Центру «Тамариск», коуч ICF Україна, фасилітатор.

 Даний захід для тих, хто обирає самому бути підтримкою іншим – як ініціатор чи співробітник проекту або як волонтер. Учасники, за допомогою коуча Наталії Стаднічук, знаходили відповіді на такі питання:

  • Фокус уваги: яку реальність ти створюєш навколо себе?
  • Як знайти точки опори у світі, що швидко змінюється?
  • Як зберігати спокій, коли зміни прискорюються, і руйнуються плани?
  • Де знайти ресурс, щоб у таких умовах керувати своєю реальністю?
  • Що таке коуч-компетенції, і як вони допомагають подбати про себе та інших у період швидких змін?
  • Через які питання до себе можна знайти і відчути свою платформу внутрішньої стійкості?

Бажаючих взяти участь у вебінарі було багато, тому вебінар проходив двічі.

Ведуча вебінару — Наталія Стаднічук має досвід волонтерської, організаторської  та проєктної діяльності. Вона доводить: для того, щоб по справжньому бути ресурсом для інших, важливо підтримувати свій власний ресурс, подбати про себе.

За допомогою онлайн платформи ZOOM, представники громадських та благодійних організацій мали змогу не тільки отримати корисну інформацію, але поспілкуватися в малих групах, спробувати коучингові  інструменти на практиці та знайти  власні внутрішні «точки опори».

Відгуки учасників та учасниць вебінару:

— «Зустріч з Наталією Стаднічук завжди цікава, за 2 години вебінару ми замість готових стандартних рецептів “психологічної підтримки” ознайомилися з коучинговими практиками»

— «Нас об’єднали в малі групи і надали можливість почути один одного, поділитися досвідом та розповісти про власні ресурси. Це було здорово»

— «Відчуваю себе зараз щасливою та сильною, здатною керувати своїми емоціями, зберігати спокій та допомагати іншим»

— «Хай всесвіт готується, ми вийдемо з карантину супергероями!»

Підтримувати та надихати українських активістів  — завдання для Дніпровського ХАБу Центр «Тамариск» добре знайоме, але робити це на відстані під час карантину навіть цікавіше. Груповий коучинг онлайн з Наталією Стаднічук впорався з цією задачею. Підтримка та супровід громадських організацій протягом весни 2020 року є постійними.

Захід проводиться Центром «Тамариск» за підтримки фонду ім. Ч. С. Мотта.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.