2 червня 2015 року представник Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» Моргун Віталій  завітав з ознайомчим візитом до села Волоське Дніпропетровського району.

Мета візиту полягала у знайомстві, налагодженні комунікацій  та подальшої  співпраці.

Територіальна громада розташована на правому березі Дніпра, за 30 км. від обласного центру. Село засноване у 1769 році.
Розташоване Волоське у легендарних місцях. Тут ревіли дніпрові пороги /Сурський та Лоханський/, знаходилася знаменита скеля Богатир, а біля південної околиці, де село межує зі своєю фактично філією – Майоркою була легендарна Змієва Печера, з якою пов`язані перекази.

Візит розпочався з приємної розмови з представниками органу місцевої влади. Під час зустрічі заступник Волоського сільського голови  Шмалько Надія Григорівна розповіла про територіальну громаду і активних громадян та запевнила, що місцева влада буде робити все задля розвитку місцевої громади.

Поспілкувавшись із місцевими жителями Моргун Віталій дізнався про проблеми, що хвилюють місцевих активістів та їх бачення шляхів вирішення цих проблем. Виявилось, що головною проблемою с. Волоське місцеві жителі вважають  несанкціоноване сміттєзвалище і відсутність якісного  культурного відпочинку.

Місцеві активісти Кожемяк Рита та Гордєєв Станіслав поділилися своїми мріями:  створення пляжу, на якому б знаходились дитячі та спортивні майданчики, організовувались різноманітні культурно — масові заходи, а сміття сортирувалось у різні баки для утилізації.

Під завершення візиту Віталій Моргун запропонував місцевим активістам розробити план дій по вирішенню проблем та звернутися до Волоської сільської ради.

Адже тільки разом можливо вирішити все.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.