Ось і закінчився трьохденний візит до Львова, де проводився семінар «Виклики підтримки громадських неурядових організацій та посилення їхнього голосу на локальному рівні».

15 грудня делегація із Дніпропетровської області, до складу якої увійшли представники центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», місцевої влади, а також журналісти (серед яких і журналісти інформаційного порталу «Підгородне.in.ua.»), прибула до чудового старовинного міста Львова. Приймаюча сторона – ГО «Центр громадської адвокатури», на чолі з керівником програми правової підтримки НУО Тетяною Яцків влаштували нам неймовірно теплий прийом. В перший день нам випала нагода прогулятися по вуличкам Львова, побачити на власні очі архітектурні пам’ятки старого міста і послухати цікаву екскурсію з вуст корінної львів’янки.

Другий день був зайнятий проведенням власне самого семінару, у ході якого відбувалась робота у групах, ре-бріфінг, були обговорені виклики, які сьогодні стоять перед громадськими неурядовими організаціями, юридичні основи та безпека для них, а також можливості співпраці та спільних дій. На семінарі були присутні представники багатьох громадських організацій з різних куточків України – Кіровограду, Донецька, Києва, Полтави, Львова, Скадовська, Сум, Павлограда. Семінар пройшов у дуже цікавій формі і закінчився для всіх неформальним спілкуванням. А для нашої дніпропетровської делегації день завершився на ковзанці під відкритим небом.

В останній день від’їзду, вранці ми прийняли участь у круглому столі «Партнерство громадськості і влади», де обидві сторони обмінювались своїм досвідом вдалої співпраці.

Даний захід пройшов за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Загалом для всіх учасників семінар приніс незамінний досвід і нові ідеї, а сам Львів подарував натхнення і віру у краще майбутнє.

IMG_7074 IMG_7251 IMG_7297 IMG_7491 IMG_7497 IMG_7516 IMG_7522 IMG_7541 IMG_7573 IMG_7693 IMG_7703

Leave a Reply

Your email address will not be published.