17 травня 2015 року представник Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» разом з активістами міста Підгородне завітали до ініціативної молоді с. Спаське Новомосковського району Дніпропетровської області.

Мета візиту полягала у налагодженні комунікацій між громадськими активістами задля подальшої співпраці.

Розпочалася зустріч знайомством серед учасників. Кожен учасник коротко розповів про себе, про організацію, яку представляє та про свої мрії.

Під час зустрічі Віталій Моргун розповів присутнім про діяльність та напрямки роботи Центру «Тамариск».

Він розповів, що організація є неприбутковою неполітичною громадською організаціє, яка створена у  Дніпропетровській області у серпні 2001 року.
Сприяти позитивним змінам у житті місцевих громад Дніпропетровської області, створюючи можливості для розвитку людей і організацій – є місією організації.

Наша організація та її члени впевнені, що для досягнення справжніх позитивних змін людям важливо поважати один одного, навіть якщо їх погляди на різні речі є дуже різними. Ми поважаємо себе і тих, з ким співпрацюємо, і толерантно ставимося до людей, чиї цінності, погляди та стиль життя не співпадають з нашими.

Ми діємо відкрито і готові до співпраці з різними людьми та організаціями, узгоджуючи спільні цілі.

Яна Терентієва, представник ініціативної групи «Твоє Підгородне», розповіла про місію та про діяльність групи.

Роман Кучма, один із ініціативних молодих  людей, який створив спільноту небайдужих спащан, розповів про територіальну громаду, та про ініціативи, над якими місцеві активісти працюють. Головна їх мета – покращення благоустрою рідного села та розвиток волонтерської діяльності.

Приємна розмова про громадські справи допомогла активістам зблизитись і навіть спланувати подальші спільні дії, спрямовані на розвиток особистостей та громад в цілому.

Під завершення візиту Віталій Моргун запросив спільноту активістів із с. Спаське на тренінг, який відбудеться у Центрі «Тамариск» 22 та 23 травня 2015 року. Темою проведення цього тренінгу є «Розробка проектів». На його думку робота над написанням проектів допоможе згуртувати громадськість і об’єднати їх зусилля.

1 2 3 4 5

Leave a Reply

Your email address will not be published.