24 березня 2015 року представники центру громадських та культурних ініціатив «Тамариск» завітали з експертним візитом до громадських активістів села Старих Кодаків Дніпропетровського району Дніпропетровської області.

Під час зустрічі Олександр Мітьков і Віталій Моргун зустрічалися з ініціативною групою, директором місцевої школи і будинку культури, а також з керівником козацького осередку Старий Кодак.

Перша зустріч відбулася з ініціативною групою, яка близько 3-х років вивчає технології енергозбереження і має власні напрацювання.
Чайка Тетяна Григорівна розповіла про діяльність ініціативної групи та на прикладі встановлення сонячних колекторів на будинку місцевого жителя показала впровадження шляхів альтернативного електропостачання.

Представники місцевої групи звернулися з проханням допомогти у створенні ОСНу і з радістю погодилися виступити на конференції з презентацією своїх напрацювань з метою поширення досвіду для інших зацікавлених осіб Дніпропетровського району.
Друга зустріч відбулася в місцевій школі, яка славиться своїм здобутками у сфері альтернативного опалення. Мальчіков Віктор Григорович директор місцевої школи розповів про встановлений твердотоплівний перолізний котел який працює на відновлених ресурсах та став замінником газового котла.
Третя зустріч відбулася в місцевому осередку громадської активності, який розташовано на базі козацького осередку «Старий Кодак». Шаломаев Ігор Олегович розповів про діяльність в сфері патріотичного виховання молоді та власні здобутки в сфері альтернативного опалення. Також Ігор Шаломаев розповів про плани та про бажання відкрити громадську організацію.
Остання зустріч пройшла в приміщенні місцевого будинку культури. Директор Протопопенко Ніна Олексіївна розповіла про культурні здобутки місцевої громади. Особливу увагу звернула на розвиток волонтерського руху та запропонувала провести волонтерську школу.

 IMG_1249 IMG_1243 IMG_1242 IMG_1233 IMG_1229 DSCN7529 DSCN7528 DSCN7519 DSCN7516 DSCN7499 DSCN7491 DSCN7488

Leave a Reply

Your email address will not be published.