Некомерційна установа «Інша Освіта» за підтримки спілки MitOst e.V. та фінансової підтримки Міністерства зовнішніх справ Німеччини запрошує на захід людей, які готові працювати над розвитком та становленням неформальної освіти в Україні

Ми очікуємо близько 35 практиків з різних сфер, регіонів, організацій, відкритих до співпраці та готових:

Шукати синергії між різними акторами в неформальній освіті України (у нас є, чим поділитися, впевнені, – вам також не бракує добрих практик).
Обмінюватись багаторічними напрацюваннями, які концентруються в обмежених колах (сам винайшов – сам користуюсь).
Вчитися один від одного та поєднувати зусилля.
Цей захід для тих, хто розуміє, що

Освіта—це цікаво.

Освіта—це особиста відповідальність того, хто хоче навчитись.

Освіта—це про людей, які знають, чого хочуть та вміють вчитися один від одного.

Ці принципи неформальної освіти ми хочемо зробити зрозумілими та частіше застосовуваними у нашому суспільстві. Запрошуємо до співпраці всіх, хто теж працює або хоче працювати в цьому напрямі та має конкретні інструменти, які можна для цього використовувати.

Відкритий простір «Неформальна освіта в Україні. Методи. Реалії. Майбутнє» відбудеться 3 21 по 24 травня в м. Черкаси (початок о 15:00 21-го травня, закінчення о 13:00 24-го травня). Він буде відбуватися в форматі триденного «Ярмарку інструментів», який буде складатися з пропозицій майстер-класів від учасників заходу, а також вільних обговорень на актуальні теми. Під майстер-класами ми розуміємо будь-які формати, які будуть пропонувати конкретні напрацювання та інструменти, що використовуються в роботі учасниками заходу.

Як стати учасником:

До 20 березня 2015 року заповнити онлайн-анкету. В анкеті необхідно вказати контактні дані, мотивацію, а також пропозицію щодо майстер-класу, який міг би презентувати ваш досвід, результат роботи
25 березня отримати відповідь щодо можливості/неможливості вашої участі
В разі позитивної відповіді планувати ці дати в особистому календарі та підтримувати зв’язок з організаторами щодо вашого майстер-класу.
Умови:

Організаторами покриваються транспортні витрати, проживання та харчування учасників упродовж усіх днів заходу.

Організатори:

Організатором заходу є некомерційна установа «Інша Освіта». Ініціативна група, яка створила установу, працює на всій території Україні з 2008 року та займається питаннями менеджменту якості неформальної освіти та освіти дорослих. «Інша Освіта» реалізує наступні програми неформальної громадянської освіти молоді: «Майстерня громадської активності», «Маршрут безпеки», «Студії живої історії», «Майстерня сільських ініціатив». «Інша Освіта» має тренерський та менторський пули, які розробляють освітні інновації для громадянської освіти молоді.

Leave a Reply

Your email address will not be published.