21-22 жовтня на базі відпочинку «Перлина Придніпров’я» в селі Орловшіна Новомосковського району — пройшов обласний молодіжний форум «Молодь за краще майбутнє» на якому були присутні волонтери Центру «Тамариск».

Головною метою якого — було зібрати активістів, волонтерів, представників молодіжних організації з 35 міст області для розвитку молодіжного руху та молодіжної політики, що буде направлена на  покращення нашого регіону і взагалі України. Програма, яка обговорювалася на форумі була спрямована на саморозвиток і реалізацію творчих проектів. Першого дня молодь розділили на секції: розвиток неформальної освіти, зайнятість молоді, житло для молоді, здоровий спосіб життя, громадськість і патріотизм, партнерська підтримка молоді на тимчасово окупованих територіях.Головним завданням було не тільки врахувати проблеми в цих напрямках, а й побудувати план їх вирішення. За два дні всім учасникам форуму вдалося не тільки обговорити важливі питання нашої молоді, а й добре відпочити.

Для них була підготовлена програма з піснями, танцями, різними спортивними іграми. Цей форум став дієвим імпульсом в розвитку Дніпропетровської області. По його завершенню були винесені пропозиції щодо змін спрямованих на розвиток молодіжної політики на 2014-2020 рік, а всі учасники отримали диплом за участь в обласному молодіжному форумі «молодь за краще майбутнє».

Leave a Reply

Your email address will not be published.